GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Matservis 7542477
nr 754 2477
Matservis
40 del
Kondition: skador, nagg, sprickor
Utrop:
700 kr
Såld:
250 kr
måndag 23 april 2012
kl 18:11:27
100 kr
150 kr
200 kr